محصولات

موی اکستنشن طبیعی شاخه ای

توضيح فارسي : طریقه اکستنشن کردن مو فانتاستیک
موهای اکستنشن به صورت متری دوخت و شاخه ای چسب کراتین دار موجود است برای اتصال مو اکستنشن شاخه ای طبیعی 2 روش توصیه می شود.
1. اتصال حرارتی
این روش که به اتصال حرارتی معروف است به این ترتیب است که ابتدا یک رشته باریک از موهای شما جدا شده و کمی بالاتر از ریشه مو محلول چسبناک (مخصوص مو) زده می شود و یک شاخه از موهای اکستنشن طبیعی را روی آن قرار می دهیم سپس به وسیله دستگاه اکستنشن مخصوص مو ، که از قبل گرم شده توسط انبر دستگاه موها را به هم متصل می کنیم و حرارت دستگاه چسب را آب کرده و تیکه مو اکستنشن به موهای طبیعی شما می چسبد. به همین ترتیب برای قسمت های دیگر مو به صورت افقی و عمودی شاخه های دیگر را متصل می کنیم.
2. اتصال مهره ای
این روش که به اتصال مهره ای معروف است بدون احتیاج به چسب که آسیب کمتری به مو می رساند استفاده می شود.
طبق روش بالا یک دسته باریک از موها را جدا کرده به وسیله یک قلاب چوبی سیمی مخصوص اکستنشن مو که از قبل آماده کرده ایم ، داخل سیم قلاب چوبی ، رینگ مهره های (از جنس آلومینیوم) قرار می دهیم و رینگ را درون رشته مو جدا شده تا انتهای مو قرار داد و سپس یک شاخه از مو اکستنشن را درون رینگ گذاشته و توسط انبر اکستنشن (دم باریک مخصوص اکستنشن) متصل می کنیم. باز به همین ترتیب موهای دیگر را به موی اکستنشن توسط رینگ مهره ای متصل می کنیم.
هم اکنون از چهره جدید با مو اکستنشن Fantastic لذت ببرید.

طریقه نگهداری از موهای اکستنشن شده
1. موهایتان را باید با یک برس که بسیار نرم باشدمرحله به مرحله از پایین به بالا شانه کنید.
2. هنگام خوابیدن باید مراقب باشید موهایتان ار بالای سرتان جمع کنید زیرا هنگامی که این موها زیر سرتان قرار گیرد باعث می شود در هم گره خورده و نامرتب شود و شانه کردنشان سخت شود.
3. موهای اضافه شده را نباید در خانه خودتان رنگ کنید، سعی کنید افرادی که در این مورد تخصص دارند انجام دهند.
4. بای شستشوی موهای اکستنشن شده باید از شامپوها و لوسیون های مخصوص که در بازر موجود است استفاده کنید تا دوام بیشتری داشته باشند.هم چنین درخشندگی اولیه خود را حفظ کنند.
5. برای جلوگیری از درهم پیچیدن موها دست خود را به حاشیه موهای اضافه شده برده و به سمت پایین بکشید.

نکاتی در مورد موهای اکستنشن طبیعی و مصنوعی فانتاستیک
امروز راه های بسیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد به طور مصنوعی موهای خود را بلندتر کرده یا آن را پرپشت تر کنید. حال اگر به دنبال راهی هستید که نسبت به کلاه گیس ها پایداری و تداوم بیشتری داشته باشد بهتر و راحت است که از اکستنشن مو استفاده کنید.
درحال حاضر در بازار انواع بسیاری از اکستنشن مو وجود دارد. در واقع هنگامی که به آرایشگر برای این کار رجوع می کنید او به شما اطمینان می دهد که روش او بهترین است بنابراین شما باید اطلاعات خود را در این مورد که کدام روش بهتر و کدام جنس مو بهتر و چرا ، بالا برده تا انتخاب درستی داشته باشید.
هنگامی که از موهای طبیعی در لابه لای موهای خود استفاده می کنید. بسیار زیباتر جلوه می کند اما باید در نظر داشته باشید که باید وقت بیشتری را صرف نگهداری آن کنید زیرا اگر به طور صحیح از آن مراقبت نشود ممکن است کدر شود و یا بین موهای خودتان گره بخورد، پس بهتر است برای این موها از شامپو و نرم کننده با کیفیت بالا استفاده نمایید و بعد از حمام و خشک کردن سر با حوله و قبل از سشوار ، موها را با اسپری مخصوص اکستنشن آبرسانی ، خیس و شانه کنید و مراقب آن باشید تا مثل روز اول سالم بماند و هم چنین هنگام سشوار کشیدن باید مراقب باشید تا زیاد گرما نبیند زیرا دمای بالا سبب می شود مو آسیب ببیند. دقت کنید که اکستنشن کردن مو توسط فردی متخصص انجام شود تا به ریشه های مو شما آسیب نرسد.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

نام موی اکستنشن :

مو اكستنشن صد در صد مو طبيعی

برند موی اکستنشن :

fantastic

نوع موی اکستنشن :

متری

حالت مو :

صاف

عکس کوچک 1 :

files\7865\gallery\product\\timages\64280_200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\7865\gallery\product\\timages\64280_145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\7865\gallery\product\\timages\64280_40X40.jpg

عکس اورجینال :

files\7865\gallery\product\\timages\64280.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

5359

 فانتاستیک

صفحه اصلی | محصولات | درباره ما | تماس با ما


Copyright © 2013 www.fan-hair.com All rights reserved


طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی

بازرگانی بشیری